30 вересня – День усиновлення!

Дата: 30.09.2022 08:05

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Дане свято завжди є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння. Заради дитячого щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В наших синах і дочках надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Шановні усиновлювачі та усиновителі, прийомні батьки, батьки - вихователі, опікуни, піклувальники! Сьогодні, як і щодня, ми дякуємо кожному з Вас. Кожному, хто відкрив своє серце дітям. Кожному, хто не боїться труднощів. Кожному, хто вірить, що любов творить дива!

Історія кожного з Вас - унікальна. Кожна дитина в родині - це маленька перемога. І кожен з Вас - символ бескінечної любові, яку Ви віддаєте дітям. Пишаємося Вами, адже саме, Ви, є приклад того, як дитина, народжується серцем!

Бажаємо Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом! Нехай Господь принесе мир в ваші родини та всій Україні!

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!

Колектив служби у справах дітей

Михайло-Коцюбинської селищної радиФото без опису