Центр надання соціальних послуг з новими велосипедами

Дата: 25.08.2022 13:51

Як тільки весь цивілізований світ довідався про вторгнення російського окупанта в Україну та ведення повномасштабної війни, розпочався волонтерський рух у всіх європейських країнах з надання гуманітарної допомоги. Особливо така допомога актуальна у соціальній сфері, адже надання соціальних послуг продовжується навіть в найскладніші часи, аби забезпечити наших громадян своєчасною, доступною, якісною підтримкою.

У сільській місцевості, де громадський транспорт не ходить, соціальному працівнику доводиться нелегко. Тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час спеціалістів, фахівців із соціальної роботи, які надають екстренні, кризові соціальні послуги; суттєво полегшує роботу соціальних робітників, які доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари, ліки та інше.

Саме тому Центр надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради отримав гуманітарну допомогу від Чернігівського Обласного Центру соціальних служб за сприяння Міжнародного Медичного Корпусу у вигляді велосипедів для подальшого надання послуг цивільному населенню, яке постраждало від кризи. Висловлюємо глибоку вдячність за значний вклад у розвиток соціальних послуг громади.