З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 07:35

Шановна Михайло-Коцюбинська територіальна громадо!

Щиро вітаємо Вас з величним всеукраїнським святом – Днем Державного Прапора України!

Прапор нашої країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах. Це і вірність, і мужність наших громадян. Їх відвертість та чесність. Готовність до самопожертви та віра в нашу державу. Мить, коли піднімається Державний Прапор України - це час гордості за нашу рідну країну, за перемоги її воїнів, за досягнення спортсменів, за мистецькі та освітянські здобутки, за розвиток і розбудову громад! Величне майоріння нашого Прапора додає нам сили і натхнення у щоденній праці заради досягнення найзаповітнішої мрії українського народу - процвітання України!

Бажаємо всім миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, добробуту і злагоди у кожному домі! Нехай це свято подарує світле почуття радості за свій народ і Батьківщину та непохитну віру у щасливе майбутнє нашої держави!

Слава Україні!