Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Дата: 17.08.2022 15:10

Сьогодні 17.08.2022 року відбувся майстер-клас для дітей та батьків з виготовлення ляльки-мотанки, який провела Михайло-Коцюбинська майстриня Валентина Чаус та директор ЗДО «Пролісок» Тетяна Руденко. У заході також прийняв участь Олександр Токарь, голова Молодіжної ради.

На  майстер-класі  кожна дитина старанно разом з батьками  виготовила свою унікальну та особливу ляльку. Майстриня розповіла про історію ляльки, особливості та головні секрети виготовлення мотанки. Тетяна Валентинівна розважила дітей веселими руханками.

Діти забрали свій витвір з собою на пам’ять про цей чудовий та пізнавальний майстер-клас.