Ознайомчий візит на швейну фабрику «Елегант»

Дата: 12.08.2022 12:46

11 серпня 2022 року майбутні працівники швейної майстерні, яка планує відкритися в селищі Михайло-Коцюбинське, відвідали швейну фабрику «Елегант» в м. Чернігові. На екскурсії, яку провела особисто директор фабрики Наталія Романовська, також були присутні директор агенції регіонального розвитку Дмитро Рахматуллін та представники Чернігівського міського центру зайнятості.

Присутні мали змогу відвідати склад, де зберігаються тканини, розкрійний, швейні цехи та цех готової продукції, на власні очі побачити та поспостерігати цікавий процес підготовки та пошиття різноманітного одягу, ділилися між собою враженнями. Ознайомилися  з роботою машини для вишивки та розкроювання тканин, яка дуже точно розмежовує матеріал із мінімальною кількістю відходів. Учасники заходу отримали корисну інформацію та позитивні враження.

Дякуємо Наталії Романовській за цікаву і змістовну зустріч!