В селі Андріївка відбувся третій щорічний турнір з пляжного волейболу

Дата: 04.07.2022 10:26

2 липня в селі Андріївка відбувся третій щорічний турнір з пляжного волейболу. У змаганнях прийняли участь дві жіночих і чотири чоловічих команди. Нажаль через війну не змогли прийняти участь в турнірі команди з інших сіл громади.

На заході була присутня заступник голови Михайло-Коцюбинської громади  Марина Галько.

Серед дівчат перемогу здобула  незмінна команда-переможець минулого року у складі Лящинської Анастасії та Номерчук Катерини. У чоловічій боротьбі між молодістю і досвідом перемогла досвідчена команда Шкурата Сергія та Стаднікова Володимира. Всі учасники були втомлені спекотним сонцем, але отримали море позитивних емоцій та солодкі призи від організатора турніру Галька Олексія.

Нашими спортивними заходами ми наближається перемогу. Все буде Україна!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису