Допомога від міжнародної організації «Save the Children»

Дата: 29.06.2022 14:19

У червні 2022 року в смт. Михайло-Коцюбинське відбулася друга зустріч з представниками організації «Save the Children». Під час зустрічі  заступник селищного голови Марина Галько та представник організації Олена Волкова обговорили питання, пов’язані із захистом прав дітей, забезпечення їм доступу до освіти під час дистанційної форми навчання, необхідною медичною допомогою та нормальними умовами проживання. Як зазначила Олена Волкова, починаючи з 2014 року, організація займалася переважно гуманітарною допомогою для жителів Донецької та Луганської областей, проте після 24 лютого розширила свою діяльність. Зараз, окрім гуманітарної, організація надає інформаційну, медичну та психологічну допомогу, а також фінансово допомагає тим, хто її потребує, з різних регіонів. «При можливості фінансової підтримки сімей з дітьми, батьки зможуть придбати електронні засоби для дистанційної форми навчання» - наголосила Марина Галько.

По завершенню зустрічі сторони домовилися про надання фінансової адресної допомоги від міжнародної організації сім’ям, які потребують такої підтримки, зокрема сім’ям з дітьми та родинам, у яких постраждало майно. Зазначені у списку від Михайло-Коцюбинської громади категорії громадян отримають на мобільний телефон SMS - повідомлення від організації «Save the Children» для особистої реєстрації на отримання фінансової підтримки.Фото без опису