Візит заступника голови Чернігівської ОВА Жанни Шерстюк до Михайло-Коцюбинської громади

Дата: 17.06.2022 13:47

16 червня з приємною місією до Михайло-Коцюбинської громади завітали заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації Жанна Шерстюк та начальник управління освіти та науки області Микола Конопацький для передачі благодійної допомоги (19 ноутбуків) від представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Михайло-Коцюбинському ліцею, який постраждав від російського вторгнення.

В рамках візиту гості також ознайомилися з роботою ЦНАПу, відвідали Михайло-Коцюбинський будинок культури. Під час спілкування голова громади Ніна Ворох розповіла про життєдіяльність громади в умовах проведення бойових дій  на її території та про наслідки руйнувань, пошкоджень житлового фонду і комунального майна, зокрема Михайло-Коцюбинського ліцею. Учасники зустрічі окреслили спільні шляхи вирішення всіх нагальних питань, що потребує громада на сьогодні.