«Мамо, коли я повернуся до школи?»

Дата: 02.06.2022 10:23

Питання, яке в мирний, довоєнний час здивувало б багатьох батьків, і на яке зараз так хочеться знайти швидке рішення.

Четвертий день весни жителі селища Михайло-Коцюбинське зустріли сильними ворожими обстрілами, під час якого снаряд влучив в місцеву школу та зруйнував велику частину навчального закладу. Значні пошкодження зазнали покрівля школи, зруйновано стіни, підлогу,  багато розбитих вікон та пошкоджена система опалення.

На відновлення школи потрібно орієнтовно 60 млн. гривень. В умовах війни розраховувати на оперативне відновлення ліцею за рахунок державних коштів складно.

Але хіба має свою ціну можливість навчатись та пізнавати цей світ? Чи вимірюється в грошах спокій шкільних буднів та дружнє спілкування? Скільки коштує впевненість в завтрашньому дні?

«Зі світу по нитці, а Михайло-Коцюбинському ліцею – майбутнє!» таке звернення до всіх, хто має можливість та бажання фінансово допомогти своїй рідній школі та перерахувати кошти на ремонт навчального закладу.

Михайло-Коцюбинська селищна рада відкрила рахунок для збору коштів на проведення ремонту ліцею для небайдужих громадян та благодійників.

Реквізити для перерахунку коштів:

Михайло-Коцюбинська селищна рада

Чернігівського району Чернігівської області

смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50

Код ЄДРПОУ 04412509

р/р UA808201720314281035302022343

в ДКСУ м. Київ

МФО 820172

Для ремонту Михайло-Коцюбинського ліцею (вказувати обов’язково).