Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та члени Ваших родин!

Дата: 26.04.2022 09:33

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени Ваших родин!

Минуло багато років від дня однієї з найбільших техногенних катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя. І для того, аби відзначити подвиги цих людей Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Тож щороку саме в день завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.

Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

Михайло-Коцюбинська селищна рада