ОК "Північ" та Чернігівська ОВА вимагають: безумовно дотримуйтесь світломаскування

Дата: 25.04.2022 14:14

До уваги жителів Чернігова, всіх населених пунктів області!

В умовах російської агресії, що не припиняється, необхідно суворо дотримуватися світломаскування!

Чернігів, Ніжин Прилуки та всі інші населені пункти перебувають під загрозою ракетних обстрілів та авіанальотів. Яскраве світло в темний період доби у багатоповерхівках є зручним орієнтиром для ворожих навідників та льотчиків.

Користуватись у темний час доби можна лише слабким світлом (ліхтарики, неяскраві настільні лампи тощо) та лише за умови повного затемнення вікон шторами, які не пропускають світло, чи іншими матеріалами.

Оперативне командування «Північ» та Чернігівська обласна військова державна адміністрація вимагають безумовного дотримання світломаскування.

У випадку порушення цього правила багатоквартирні будинки та вулиці будуть примусово відключені від електропостачання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації