Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Допомога від U-LEAD з Європою

Дата: 21.04.2022 13:59
Кількість переглядів: 100

20 квітня 2022 року  комунальне підприємство «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради отримало першу партію допомоги від U-LEAD з Європою: Програми, що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією. В рамках допомоги до громади надійшли генератори, ланцюгові пили та відрізна машина з комплектами замінних витратних матеріалів. Надана техніка дуже доречна і необхідна для повсякденної роботи комунального підприємства. Михайло-Коцюбинська територіальна громада в особі селищного голови Ніни Ворох та директора КП «Єдність» Олександра Савчука щиро дякує Програмі U-LEAD з Європою та особисто керівниці Чернігівського регіонального офісу Ірині Кудрик за надану допомогу.