Михайло-Коцюбинська територіальна громада

В області 22 лютого відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення із запуском електросирен!

Дата: 22.02.2022 08:44
Кількість переглядів: 139

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 22 лютого проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних громад та населення області.

Перевірка проводитиметься із запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен)Уривчасте звучання сирен розпочнеться о 10:00 год.  і лунатиме упродовж 3 хвилин.

З 10:05 до 10:10 год. на першому каналі Українського радіо для населення області буде передаватись навчальне повідомлення за допомогою  FM-передавачів в Чернігові (98,2 МГц), Бахмачі (91,5 МГц), Мені (88,1 МГц), Ніжині (92,2 МГц), Прилуках (105,7 МГц), Новгороді-Сіверському (101,0 МГц),  Варві (104,4 МГц), Козельці (88,0 МГц), Коропі (106,6 МГц), Сосниці (103,0 МГц) та Холмах (106,1 МГц).

О 10:05 год. для оповіщення мешканців Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів передаватиметься навчальне повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104,3 МГц, а о 10:10 год. – по проводовому радіо.

Навчальне повідомлення транслюватиметься і на місцевих каналах телебачення – з 10:05 до 10:10 год.

Крім того, з автоматизованого робочого місця відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  ОДА буде здійснена перевірка за мобільними телефонами груп абонентів облдержадміністрації,  підприємств Чернігова, силових структур та керівного складу райдержадміністрацій, міськвиконкомів і територіальних громад.

За повідомленням Департаменту з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації