ПОЧЕСНИЙ ПЕДАГОГ УКРАЇНИ

Дата: 29.12.2021 08:39

Щоб оцінити та розкрити суспільству вміння, таланти, професійність педагогів України, висловити їм повагу та глибоку вдячність, УІВЦ «Галактика» та Спілка освітян України за підтримки та участі Офісу Президента України, Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Національної академії педагогічних наук України, департаментів та управлінь галузі, органів державного управління та місцевого самоврядування проводять національний проєкт «Почесні педагоги України».

24 грудня 2021 року  у Будинку офіційних прийомів Офісу Президента України відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців Національного проєкту “Педагогічний Олімп України”.  Серед переможців – Каленіченко Ніна Михайлівна, заступник директора Михайло-Коцюбинської гімназії, яка отримала Почесну грамоту та знак “Почесний педагог України”.

Щиро вітаємо Ніну Михайлівну з високою нагородою!

Почесна відзнака проєкту є символом гідності, трудової доблесті та слави освітян, слугує оберегом та історією для колективів, сприяє професійному іміджу педагогів, діяльність яких спрямована на розвиток галузі освіти і науки України.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної радиФото без опису