Засідання 13 сесії 8 скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 24.12.2021 14:59

Фото без опису24 грудня 2021 року під головуванням  селищного голови Ніни Ворох відбулося засідання тринадцятої сесії восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради. Перед  початком сесії Ніна Ворох  від свого імені та  від імені виконавчого комітету  привітала з Днем народження старосту Андріївського старостинського округу  Миколу Будаловського та  старосту Жукотківського старостинського округу Тетяну Найдьон.

На розгляд  було винесено 254 питання порядку денного за який  депутати  проголосували в цілому.  Питання  бюджету  на 2022 рік було підтримано одноголосно.  Загалом депутати  успішно опрацювали усі питання та прийняли відповідні рішення.

Ніна Ворох подякувала присутнім за плідну роботу протягом року та  побажала нових звершень та досягнень у Новому році!