Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Яскраві зіроньки громади та Святий Миколай на відкритті Новорічної ялинки

Дата: 20.12.2021 15:41
Кількість переглядів: 853

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в чарівну атмосферу радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая. Саме цього дня Святий Миколай приходить до кожної дитини й кладе під подушку дарунок.

20 грудня у  Михайло-Коцюбинській територіальній громаді провели відкриття Новорічної ялинки та поєднали його із щорічним фестивалем «Яскраві зіроньки громади». На свято з усієї громади зібралися талановиті, розумні, творчі, мужні, допитливі, спортивні хлопчики і дівчатка, які  впродовж року наполегливо опановували знання, перемагали на олімпіадах, спортивних аренах, здобували для рідної громади, своїх шкіл високі нагороди і  звання, брали участь у різноманітних конкурсах та акціях.

Голова Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох, заступник селищного голови Марина Галько та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Лідія Гаєвська привітали усіх присутніх зі святом та вручили грамоти, дипломи і цінні подарунки.

Також було вручено подарунки сім’ям, які взяли участь в онлайн-конкурсі з випікання печива «Миколайчик в кожну родину».

Снігуронька та Святий Миколай провели цікаві конкурси для дітей. Їм допомагали дві чарівниці, які пригощали солодощами учасників та веселий Карлсон, що завзято пританцьовував і водив хороводи.

Свято вийшло яскравим та веселим. У дітей і дорослих  воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.