Відзначення Дня місцевого самоврядування у Михайло-Коцюбинській селищній раді

Дата: 08.12.2021 16:13

7 грудня у Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.
 З вітальним словом до присутніх звернулася селищний  голова Ніна Ворох, перший заступник селищного голови Олександр Балабушка та заступник селищного голови Марина Галько. Після чого розпочалася церемонія нагородження.
 Так, почесну грамоту селищної ради отримав депутат обласної ради Олександр Демиденко.Почесну грамоту від Чернігівської обласної ради отримала Ніна Ворох.

Подяки від селищної ради, первинної профспілкової організації та Чернігівської обласної професійної спілки отримали присутні депутати, старости та працівники апарату селищної ради.
 Святковим подарунком для гостей свята був виступ художньої самодіяльності Михайло-Коцюбинської територіальної громади у складі: соліста Михайло-Коцюбинського селищного Будинку культури Олексія Лактіна, гурту «Мальви»  в складі Ірини Недобой та Аліни Друзь, в.о. директора Михайло-Коцюбинської школи мистецтв Олександра Могоровського, та дуету в складі Людмили та Анатолія Феделеш.