Багатодітна родина отримала племінного нетеля

Дата: 01.12.2021 19:14

30 листопада 2021 року родина Руденко Олександра Миколайовича та Юлії Валентинівни, яка  проживає  в  смт Михайло-Коцюбинське та виховує восьмеро дітей отримала племінного нетеля  української червоно-рябої молочної породи, придбаного в  ФГ «Бутенко»   в рамках виконання  обласної та районної Програм передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають  в сільській місцевості Чернігівської області та  виховують  п’ять  і більше дітей віком до 18 років. Саме вони стали одними з переможців  конкурсу серед багатодітних родин.

«Це велика підтримка для нашої сім’ї, адже діти куштуватимуть якісні і корисні молочні продукти. Дякуємо всім, хто на певному етапі добросовісно виконав свою роботу і наша мрія здійснилася», - зазначив голова сім’ї Олександр Миколайович.

Програма діятиме до 2027 року включно, тому багатодітні сім’ї і в наступних  роках  матимуть можливість   взяти  участь у  конкурсі.