Засідання постійних комісій

Дата: 24.11.2021 13:09

24 листопада 2021 року за участю секретаря селищної ради Тамари Нємченко, першого заступника селищного голови Олександра Балабушки, заступника селищного голови Марини Галько, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Катерини Бабич, начальника фінансового відділу Наталії Полуян та профільних спеціалістів апарату відбулися засідання постійних комісій селищної ради:

З питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, будівництва, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності громади.

З питань освіти, культури, дітей, молоді, спорту, бібліотечної системи, регламенту, депутатської діяльності та етики.

З питань охорони здоров’я, екології, соціальної політики, сфери побуту, торгівлі та підприємництва.

Депутати опрацювали 222 проєкти рішень селищної ради, що вносяться на розгляд дванадцятої сесії 8 скликання.