За матеріалами СБУ організатора наркоугруповання засуджено до 9 років позбавлення волі

Дата: 19.11.2021 14:47

Фото без описуФото без описуНа Чернігівщині до позбавлення волі засуджено організатора міжрегіонального наркоугруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

Співробітники Служби безпеки України викрили зловмисника у лютому 2019 року при спробі збуту 300 грамів амфетаміну за ціною 75 тисяч гривень.

У ході досудового розслідування встановлено, що в одному з приватних домоволодінь фігурант облаштував нарколабораторію, де виготовляв марихуану та амфетамін.

Готова до продажу «продукція» великими партіями реалізовувалась через розгалужену мережу дилерів в різних регіонах нашої країни.

Щомісячний «прибуток» від продажу наркотиків складав близько мільйона гривень.

Козелецький районний суд визнав зловмисника винним за ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі. Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.

Заходи з викриття зловмисника проводились під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.