Подарунки  від депутата Чернігівської обласної ради Олександра Демиденка

Дата: 17.11.2021 10:45

16 листопада 2021 року до Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ завітав депутат Чернігівської обласної ради Олександр Демиденко щоб вручити  працівникам медичних закладів громади  велосипеди. Питання вчасного  надання медичної допомоги, яке на сьогодні  стоїть гостро, багато в чому залежить від транспорту. Для сільських медиків велосипед – це просто життєво необхідна річ. Також під час зустрічі Олександр  Демиденко обговорив з в. о.  Михайло-Коцюбинського селищного голови, секретарем  селищної ради  Тамарою Нємченко, заступником селищного голови  Мариною Галько, директором КНП "Чернігівський районний центр ПМСД" Віктором Куницею, завідувачкою Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ Наталією Косовець та працівниками медичних закладів громади проблемні питання медичних закладів у громаді та плани на майбутній рік.

В. о.  селищного голови Тамара Нємченко в рамках реалізації  "Програми підтримки   закладів ЗПСМ у Михайло-Коцюбинській громадівручила 2 ноутбуки сімейним лікарям Дніпровської та Михайло-Коцюбинської амбулаторії, придбані  селищною радою за кошти  місцевого бюджету.