ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Дата: 12.11.2021 13:18

Фото без описуЗа ініціативи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 02.11.2021 року відбулося засідання координаційної ради щодо реалізації Державної політики у сфері запобігання та протидії  домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків і запобігання та протидії насильства.

На засіданні розглядалися питання  про взаємодію суб’єктів соціальної сфери, обговорили інформацію про актуальність розвитку соціальних послуг в територіальній громаді, про мультидисциплінарні команди. Фахівці обласного Центру соціальних служб,  а саме начальник відділу  підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг та інформаційно-аналітичної роботи  Чернігівського обласного центру соціальних служб  Старовойт О.П.,  методист Чернігівського обласного центру соціальних служб  Велько Ю.В., фахівець із соціальної роботи Чернігівського обласного центру  соціальних служб Лукашенко С.М.,  надали методичну, фахову допомогу щодо роз’яснення норм чинного законодавства, соціальної політики та практичного спрямування спільних заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради