Михайло-Коцюбинська територіальна громада, отримала спеціалізований медичний автомобіль швидкої допомоги

Дата: 27.10.2021 13:38

Михайло-Коцюбинський відділ обласного центру екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф потребував заміни наявної карети швидкої допомоги.

27 жовтня під час  робочого візиту до Михайло-Коцюбинської громади заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш разом з директором КНП «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Ігорем Даниленком передали ключі від карети швидкої допомоги. Автомобіль обладнаний системою подачі кисню, дефібрилятором, електрокардіографом, автономним обігрівом та сучасною апаратурою відповідно до європейських стандартів.

Також Дмитро Блауш разом із в. о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Тамарою Нємченко, заступником селищного голови Мариною Галько ознайомилися з проведенням ремонтних робіт частини будівлі, в якій планується облаштування Центру надання адміністративних послуг, пункту швидкої допомоги та майбутньої станції поліцейського громади.