Дата: 20.10.2021 14:45

20 жовтня 2021 року  відбулося засідання виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Перед початком засідання   слово було надано начальнику Чернігівського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Олександру Сапону, який  разом із заступником Сергієм Курцовим  провів бесіду  перед старостами округів про співпрацю у питанні осінньої призовної кампанії.

На початку засідання  було затверджено  порядок  денний з 34  питаннь порядку денного. Після чого члени виконавчого комітету перейшли до обговорень прийняття рішень. На засіданні були розглянуті  такі питання:

• Про надання матеріальної допомоги
  • Про затвердження Порядку взаємодії між структурними підрозділами Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області під час планування та проведення закупівель. Про видалення та санітарну обрізку аварійних дерев на території
  • Про створення комісії по інвентаризації лісових ресурсів, земель водного фонду та водних об’єктів на території Михайло-Коцюбинської селищної ради???????