Увага! Шахраї вимагають кошти у підприємців!

Дата: 01.10.2021 08:20

Вкотре на території Чернігівської області активізувалися телефонні шахраї, які діють під виглядом податківців.

Невідомі особи телефонують суб’єктам господарювання від імені начальника  Куликівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області та пропонують вирішити питання з податковою перевіркою, яка нібито буде проводитися Головним управлінням ДПС у Чернігівській області.

Телефонують із номерів 0666423860, 0957651051.

Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків: не піддавайтеся на провокації.

Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області