Від міністерство цифрової трансформації для бібліотек громади

Дата: 01.10.2021 08:00

В межах проєкту Міністерство цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта»  відбувається передача 5000 комп’ютерів бібліотекам по всій країні. На реалізацію проєкту  не витрачені кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль держави, приватного бізнесу та місцевої влади.

20 вересня в приміщені Чернігівської обласної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулась передача 100 комп’ютерів сільським бібліотекам Чернігівщини. Під час заходу були передані комп’ютери у 15 сільських бібліотек, а саме Менської, Сновської, Михайло-Коцюбинської та Кіптівської територіальних громад.

30 вересня, в День бібліотекаря, селищний голова Ніна Ворох та заступник селищного голови Марина Галько привітали бібліотекарів Андріївської, Жукотківської та Ведильцівської сільських бібліотек з професійним святом та вручили комп’ютери і столи до них. Завдяки цим комп’ютерам жителі сіл зможуть долучитися до програми цифрової освіти, підвищити рівень своїх цифрових навичок. Вони зможуть вільно використовувати всі можливості цифрових технологій, державних та приватних сервісів, матимуть вільний доступ до інтернету.

Щиро вдячні Міністерству цифрової трансформації України, Українській бібліотечній асоціації та спонсорам за допомогу в поширені цифрових технологій в громадах.