На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу!

Дата: 24.09.2021 13:02

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець. Як повідомляє заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний, цього року кількість тих, хто започаткував бізнес у регіоні, зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 14 відс. (або на 589 суб’єктів господарювання).  Лише у серпні поточного року  господарську та підприємницьку діяльність оформили 46 суб'єктів господарювання.

Станом на 01.09.2021 на податковому обліку в органах Головного управління ДПС у Чернігівській області перебуває 61552 представника бізнесу, з них 23360 юридичних осіб та 38192 фізичні особи-підприємці. Відповідно до аналогічного періоду минулого року кількість платників збільшилася на 3 відс. (або на 1807 суб’єктів господарювання).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області