Відбулося святкування Дня села Кархівка

Дата: 22.07.2021 15:38

Доброзичливий, веселий, настрій панував на святі "День села Кархівка", що відбулось 18 липня. Була і виїзна торгівля, і куліш, і батути для невгамовних малят, і "солодка вата" і конкурси для активних гостей, як повелось на традиційних святкуваннях.

Святково-концертну програму для всіх підготували жіночий ансамбль "Журавка", вихованці дитячого садочку "Мандаринка" та учні школи. За сприяння депутата обласної ради О.М. Демиденка було організовано розваги для дітлахів. Особливу подяку О.М. Демиденку висловлюють учасниці колективу "Журавка" за спонсорську допомогу у придбанні нових сценічних костюмів.

Агрофірма "Іванівська АГ" особливо потішила дітлахів, пригостиши їх, в спекотний день морозивом. Яскравою окрасою свята стала виставка робіт місцевих майстрів: Валентини Макаренко, Валентини Міхневич, Валентини Томашової та Сергія Хотян. Висловлюємо велику подяку організаторам та спонсорам  у підготовці та проведенні свята "День села Кархівка"