Відбулося святкування Дня села Ведильці

Дата: 12.07.2021 14:28

10 липня у селі Ведильцях відбулося святкування Дня села за участю голови  Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніни Ворох, заступників селищного голови Марини Галько  та Олександра Балабушки, депутата Чернігівської обласної ради Олександра Демиденка, представника ТОВ "Біокарт-Агро" Олега Валевача.  За сприяння Олександра Демиденка було організовано дуже багато цікавого, як для дорослих, так і для діточок,  веселі розваги: батути, солодка вата, морозиво, для дорослих - шашлик, плов.  Ведильцівський старостинський  округ висловлює  подяку керівництву Михайло-Коцюбинської селищної ради за надання допомоги в проведенні свята.  Окрема подяка  місцевим  спонсорам: І.Остроух, Т. Косовець, О. Позняку, Г. Крушеву, В. Рудому, Г. Кузьменко, Ф. Череватому, М. Яковенко. Завдяки нашому ансамблю "Веселі молодички" під керівництвом В. Ігнатенко, та нашим чудовим дівчаткам свято вийшло дуже веселим.