ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 29.05.2021 21:14

27 травня 2021 року відбулося засідання робочої групи з приведення мережі відповідно до вимог чинного законодавства. Були розглянуті питання: Відкриття засідання.

Про виконання рішення протоколу № 2 засідання робочої групи від 23.03.2021р.

Про основні пріорітети виконання Закону України «Про освіту» (лист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради від 06.05.2021 № 12-01-11/345 )

Обговорення та затвердження плану трансформації мережі закладів освіти Михайло-Коцюбинської ТГ на 2021-2024 р.р. Члени робочої групи спільно склали план трансформації мережі закладів освіти Михайло-Коцюбинської ТГ на 2021-2024 р.р. (План додається https://mkocubynska-gromada.gov.ua/news/ ).

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради