Відбувся семінар-нарада з діловодами старостинських округів

Дата: 22.05.2021 17:29

21 травня 2021 року під головуванням Михайло-Коцюбинського селищного голови Ніни Ворох відбувся семінар-нарада  за участю заступника селищного голови Марини Галько,  керуючого справами виконавчого комітету Катерини Бабич, спеціалістів структурних підрозділів та діловодів старостинських округів.

На нараді були обговорені питання організації роботи із надання адміністративних послуг у  старостинських округах, про дотримання Інструкції з діловодства Михайло-Коцюбинської селищної ради, питання організації роботи із ведення обліку дітей та підлітків шкільного віку.

Більш детально учасники наради розглянули питання організації роботи щодо соціального захисту населення, роботи в реєстрі "Соціальна громада", про що інформувала головний спеціаліст з питань соціального захисту населення Надія Геращенко. Окремо по питанню ведення військового обліку  та рестраціі і зняття з реєстрації місця проживання, роботи в Реєстрі територіальних громад інформувала інспектор військово-облікового столу Тетяна Шпак.

Також було обговорено інші важливі питання роботи ради та старостинських округів.