Відзначення Дня пам’яті та примирення і 76 річниці Дня Перемоги над нацизмом у Європі в селі Андріївка

Дата: 07.05.2021 15:53

Фото без описуНапередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 76 річниці Дня Перемоги над нацизмом в село Андріївку завітали для вшанування та покладання квітів Радник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Тройна Василь Іванович, заступник голови районної державної адміністрації Шоповалов Віталій Ігорьович, керівник апарату районної державної адміністрації Куриленко Тетяна Петрівна та голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Скуратович Анатолій Михайлович.

Також відвідали та привітали ветерана Носенка Олексія Івановича. Коли розпочалася Друга світова війна, йому ледь виповнилося 12 років. В 1944 році, бувши вже юнаком пішов на фронт добровольцем. Потрапив до 79-го артилерійського полку, авіаційної розвідки (проводив аерофотознімання ворожих територій). Нагороджений орденом «ЗА МУЖНІСТЬ». Має ювілейні нагороди.

На сьогодні ми вітаємо наших дорогих ветеранів. Честь і хвала!