Шановні жителі громади!

Дата: 19.04.2021 14:28

«Зовсім скоро всі ми підемо на кладовище, щоб пом’янути своїх померлих рідних. Візьмемо з собою кошики з цукерками, крашанками, печивом...і звісно ж пластикові букети, які будуть майоріти за сотні метрів, наче вказуватимуть на те, що ми дійсно тут були... Після поминальних днів кладовища «зацвітуть» пластиковим різнобарв'ям, потім потьмяніють після весняних дощів та літнього спекотного сонця, а далі «цвіт» понесуть вітри, вся територія буде встелена пластиковим сміттям!!! Для чого ми це робимо? Для чого ці святі місця ми перетворюємо на смітник? Для чого витрачаємо сотні гривень на пластикове сміття? Хіба ж не можна принести живу квітку? Чи висадити на могилці кущик живих квітів? Закликаємо всіх жителів села та приїжджих, будь ласка, прийдіть на кладовища з живими квітами, не приносьте штучні букети, не витрачайте даремно кошти....Принесіть краще померлим молитву, а не сміття!!!»