Про нові інвестиційні можливості регіональних партнерів Грантового проєкту

Дата: 16.04.2021 11:38

Фото без опису15 квітня у місті Славутич Київської області, в рамках реалізації Грантового проєкту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» (Грантовий проєкт ЄС), що впроваджений на виконання Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (Ініціатива ЄС), відбувається Конференція «Досвід міст в економічному розвитку» та Перший Інвестиційний Форум «Славутич: тут є життя» з метою висвітлення здобутків Славутича у сфері економічного розвитку та формування інвестиційної привабливості. У зв'язку з ситуацією, що склалась через пандемію Covid-19, подія проходила в форматі онлайн, за допомогою сервісу Zoom.

Вітальні промови під час церемонії відкриття Конференції прозвучали від Юрія Фомічева – міського голови міста Славутича; Клое Алліо – керівниці відділу «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище», Представництва ЄС в Україні; Володимира Удовиченка – президента Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», почесного мера міста Славутич; Владислава Литвина – заступника директора департаменту економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації; Андрія Анісімова – голови Вишгородської районної ради, Людмили Даменцової – заступника виконавчого директора Асоціації міст України.

Про нові інвестиційні можливості регіональних партнерів Грантового проєкту розповіли Ніна Ворох – голова Михайло-Коцюбинської ОТГ та Юлія Стельмах – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Любецької селищної ради. Тетяна Ломакіна – голова ГО «Безбар’єрність» наголошувала на ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів», що спрямована на створення рівних можливостей для всіх українців, та залучення бізнесу до цього процесу.

Сьогодні місто Славутич демонструє результати впровадженого Грантового проєкту ЄС у сфері економічного розвитку, втілені інноваційні інструменти підтримки бізнесу та залучення інвестицій, а також злагоджену роботу з вітчизняними та іноземними інвесторами.