РОЗБУДОВА СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В ГРОМАДІ

Дата: 02.04.2021 16:24

Фото без опису02 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар для  керівників закладів загальної середньої освіти та працівників  органу управління освітою Михайло-Коцюбинської селищної ради із теми «Розбудова системи забезпечення якості освіти в громаді»:

• «Забезпечення системи якості освіти: роль засновника та директора закладу освіти» (Тетяна Маханькова, начальник управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області);
  • «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти: мета, складові, етапи розбудови» (Ірина Усік, заступник начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області);
  • «Підсумки опитування керівників закладів загальної середньої освіти Чернігівської області щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти» (Олександр Демченконачальник відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області)

Висока якість освітньої діяльності школи неможлива без аналізу актуальної та правдивої інформації про стан справ у закладі та розуміння шляхів подальшого розвитку.

Самооцінювання освітніх та управлінських процесів є важливою умовою функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради