Аналітичні матеріали на засідання робочої групи з приведення мережі закладів освіти відповідно до вимог чинного законодавства

Дата: 24.03.2021 16:54

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради разом з керівниками закладів освіти громади провели моніторингові дослідження стану розвитку освіти в громаді на 2020-2024 рр. Аналітичні матеріали були розглянуті під час засідання робочої групи з приведення мережі відповідно до вимог чинного законодавства.

Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»  передбачено провести певну реорганізацію закладів освіти та установчих документів, що врегульовано вищезазначеними законами (інформація додається).