Дата: 18.03.2021 15:17

17 березня у Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулося навчання  для старост та працівників апарату селищної ради не тему «Організація  роботи ради територіальної громади». Заняття було проведено   Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів місцевого самоврядування.

Під час зустрічі   Тетяна Кравченко – нотаріус Чернігівського районного нотаріального  округу  розкрила тему: «Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування». Вона дуже докладно розповіла про деталі та  усі тонкощі  даного питання.

Наступною темою заняття було питання «Регламент  та планування роботи  органу місцевого самоврядування»

У другій частині навчання Олександра Негода заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, детально  роз’яснила порядок проведення  та оприлюднення сесій, відповідність роботи органів місцевого самоврядування до Регламенту ради.

Загалом навчання було змістовне та  цікаве. На всі запитання  слухачів було надано  відповіді.