ЗУСТРІЧ З АКТИВОМ ЖУКОТКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 15.03.2021 09:12

Фото без описуУчасники робочої групи по  приведенню мережі закладів освіти Михайло-Коцюбинської громади у відповідність до законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту» провели зустріч з активом Жукотківського старостинського округу.

Марина Галько, заступник селищного голови, Лідія Гаєвська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради, депутат Михайло-Коцюбинської селищної ради Віталій Луговський та староста Тетяна Найдьон провели громадські обговорення щодо реорганізації Жукотківської ЗОШ І-II ступенів.

Директор Михайло-Коцюбинської гімназії Шпак М.М. та директор Шибиринівської ЗОШ І-III ступенів Ющенко О.П. презентували свої заклади.

Думка батьків, депутатського корпусу та активу старостинського округу першочергово буде врахована в подальшому виборі закладу освіти для навчання дітей.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради