Відбулося пленарне засідання 5 (позачергової) сесії

Дата: 13.03.2021 21:59

Фото без опису12 березня під головуванням в.о. селищного голови Тамари Нємченко відбулося  пленарне засідання 5 (позачергової) сесії 8 скликання. Перед засіданням сесії відбулося спільне засідання робочих комісій. На розгляд депутатського корпусу було винесено 97 питань порядку денного. На засіданні були присутні: депутат Чернігівської обласної ради Леонід Петров, радник заступника голови Чернігівської обласної ради Віктор Єрема, депутат районної ради, начальник відділу Лідія Гаєвська, начальник фінансового відділу селищної ради Наталія Полуян,  начальник служби у справах дітей Ірина Панченко, керівники установ та підприємств, працівники виконавчого апарату селищної ради. Під час засідання було затверджено:

• Внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку установ первинної медико-санітарної допомоги  на території Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік.
  • Прийняття у комунальну власність Михайло-Коцюбинської  селищної  ради Чернігівського району Чернігівської області   зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  Чернігівського району транспортного засобу.
  • Прийняття у комунальну власність Михайло-Коцюбинської  селищної  ради Чернігівського району Чернігівської області   зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівського району опалювальних приладів.
  • Програму інформатизації Михайло-Коцюбинської громади на 2021 рік.
  • Виділення коштів на проведення проміжних  місцевих виборів.
  • Виділення коштів КНП «Чернігівському районному центру ПМСД» на відшкодування за безоплатно отримані лікарські засоби.
  • Внесення змін до Положення про Службу  у справах  дітей.
  • Введення в штатний розпис  М-Коцюбинського ДНЗ «Пролісок» 0,5 штатної одиниці сестри медичної .
  • Положення, переліку, тарифів платних соціальних послуг та окремих категорій осіб, звільнених від плати за надання соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради.
  • Положення про порядок  призначення на посади та укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної  власності  Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області .
  • Рішення виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради, які приймалися у міжсесійний період.
  • Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання приватним підприємством «Джерело Ф» по с.Пакуль.

Також було розглянуто інші  важливі питання життєдіяльності громади.

Наприкінці засідання секретар ради Тамара Нємченко нагадала депутатам про вчасне подання декларацій.