Команда гуртка здорового способу життя запрошує усіх бажаючих на заняття

Дата: 08.03.2021 16:48

Минулого року при Михайло-Коцюбинському будинку культури було створено гурток фітнесу. Спочатку це був гурток, де працював кваліфікований тренер, але на жаль, вона у зв'язку з переїздом в інше місто звільнилася.  Завдяки  ентузіазму учасниці гуртка Олени Мельник гурток продовжив своє існування. Здоровий спосіб життя вона пропагує  не просто так, адже сама є лікарем сімейної медицини Михайло-Коцюбинської амбулаторії та розуміє важливість його для  населення. Тож, зібравшись з однодумцями,  у гуртку тренуються  абсолютно різні жінки, незалежно від віку та ваги. У тренувальній залі усі працюють над собою однаково, як фізично, так і морально. Не кожна людина може просто так вдома займатися спортом, а от у колективі, разом з іншими, залюбки.

Учасниці гуртка запрошують до своєї команди однодумців.

Усіх охочих покращити фізичну форму, відчути командний дух, та змінитися на краще запрошують на заняття до будинку культури. Кожного вівторка та четверга о 17.30 год, у тренувальній залі на  Вас чекає Ваша команда.

Любіть себе та своє тіло, адже воно є храмом вашої душі.