ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 01.03.2021 20:41

25 лютого 2021 року відбулося засідання робочої групи з приведення мережі закладів освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради під головування заступника селищного голови Галько М.М. До складу робочої групи ввійшли представники закладів освіти громади, депутатського корпусу та старостинських округів.

Про передумови стратегічного планування розповіла заступник селищного голови Галько Марина. А перспективи освітньої децентралізації, тенденції загальної середньої освіти  в Україні охарактеризувала начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська.

Члени робочої групи виявляли сильні та слабкі сторони, можливості та загрози розвитку освіти  в громаді. Обговорили  кроки до розробки індикаторів внутрішнього та зовнішнього  моніторингу щодо створення спроможної системи освіти громади.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради