Депутат Чернігівської обласної ради Олександр Демиденко підтримує Михайло-Коцюбинську громаду

Дата: 11.02.2021 10:40

Фото без опису    5 лютого депутат  Чернігівської обласної ради Олександр Демиденко спільно з депутатами Михайло-Коцюбинської селищної ради  Тамарою Нємченко та Наталією Косовець  відвідали Михайло-Коцюбинський  ЗДО «Пролісок». Під час зустрічі депутати поспілкувалися з працівниками садочка. Приємною несподіванкою  для дітей закладу став подарунок від Олександра Демиденка сучасний телевізор. Відтепер сучасне обладнання повноцінно буде використовуватися у навчальному і виховному процесі.

Цього ж дня   Олександр Демиденко  брав  участь у зборах  громадян Ковпитського старостинського округу. Староста Василь Кислий  провів збори громадян (власників майнових паїв) за участю депутата обласної ради Олександра Демиденка та депутата Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніни Кужіль. Місцеві мешканці звернулися за допомогою у вирішенні важливого для них  питання – отримання   на свої майнові  паї майна колишнього  колективного  сільськогосподарського  підприємства Спільно обговорили шляхи розв’язання цього питання, опрацювали попередній план дій.

9 лютого  Олександр Демиденко  разом з депутатом Михайло-Коцюбинської селищної ради  Тетяною Безлюдною відвідав родину Володимира і Тетяни Моргунів із с. Андріївка Михайло-Коцюбинської громади, у яких в січні згорів будинок, де вони мешкали разом із двома дітьми-школярами Олександром та Вікторією. Через несправність газового обладнання сталася пожежа, внаслідок якої родина втратила своє майно. Депутат обласної ради Олександр Демиденко надав родині матеріальну допомогу.

Чужої біди не буває, а найбільший недолік – байдужість. Саме таке життєве кредо Олександра Демиденко. Він підтримує своїх земляків, які опиняються у скрутних життєвих обставинах.