Відбулося пленарне  засідання  четвертої сесії 8 скликання

Дата: 07.02.2021 12:57

5 лютого 2021 року  під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулося пленарне  засідання  четвертої сесії 8 скликання. На розгляд депутатського корпусу було винесено 230 питань порядку денного та 7 додаткових питань. На засіданні були присутні: радник заступника голови Чернігівської обласної ради Віктор Єрема, депутат районної ради, начальник відділу Лідія Гаєвська, представники ТОВ «БІОКАРТ-АГРО», начальник фінансового відділу селищної ради Наталія Полуян, керівники установ та підприємств, працівники виконавчого апарату селищної ради. На початку роботи голова селищної ради Ніна Ворох  привітала іменинників та ювілярів минулого місяця. Пленарне засідання розпочалося із внесення змін до складу постійних комісій Михайло-Коцюбинської селищної ради. Під час засідання було затверджено:

• Внесення змін у структуру, загальну чисельність апарату МихайлоКоцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та її виконавчих органів.
  • Штатні розписи закладів культури Михайло-Коцюбинської селищної ради на 2021 рік.
  • Штатні розписи дошкільних закладів МихайлоКоцюбинської селищної ради на 2021 рік.
  • Статут комунального закладу «Дніпровська публічна бібліотека» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
  • Зміну найменування Повидовської бібліотеки-філії комунального закладу «Дніпровська публічна бібліотека» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  •  Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (нова редакція)
  • Штатний розпис комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  • Звернення депутатів Михайло-Коцюбинської селищної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо недопущення підняття тарифів на тепло- та енергоносії.
  • Прийняття у комунальну власність Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівського району транспортних засобів
  • Рішення виконавчого комітету
  • Програму фінансової підтримки та розвитку установ первинної медико-санітарної допомоги на території Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік.
  • Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернігівська районна лікарня» Чернігівської районної ради Чернігівської області на 2021 рік.
  • Програму протидії злочинності та профілактики правопорушень на території Михайло-Коцюбинської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік.
  • Встановлення нормативу та порядку відрахування підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до місцевого бюджету на 2021 рік.
  • Включення до додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території МихайлоКоцюбинської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської
  • Земельні питання

11 питань порядку денного  перенесено на наступне сесійне засідання для додаткового вивчення.

Загалом сесія селищної ради пройшла конструктивно, злагоджено та продуктивно.