Відбулися засідання постійних комісій

Дата: 04.02.2021 11:30

2 лютого 2021 року за участю заступника селищного голови Марини Галько, начальника фінансового відділу Наталії Полуян, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідії Гаєвської, директора КУ"Центр надання соціальних послуг" Лариси Загриви та  профільних  спеціалістів відбулося засідання постійної комісії селищної ради  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, будівництва, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності громади. Провела  засідання  голова постійної комісії Тетяна Безлюдна. В ході засідання депутати опрацювали  проєкти рішень селищної ради, що вносяться на розгляд четвертої сесії селищної ради восьмого скликання.

Цього ж дня  під головуванням Наталії Косовець відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, екології, соціальної політики, сфери побуту, торгівлі та підприємництва. Було опрацьовано всі  питання порядку денного та  додаткові питання, що вносяться на розгляд  засідання четвертої сесії селищної ради восьмого скликання.

У другій половині дня під головуванням Тетяни Руденко відбулося засідання  постійної комісії з питань освіти, культури, дітей, молоді, спорту, бібліотечної системи, регламенту, депутатської діяльності та етики. Комісією було розглянуто  основні питання порядку денного.