Участь в онлайн-заходах

Дата: 02.02.2021 08:04

Фото без описуСпеціаліст відділу  освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Олена Маслова 26, 28 січня 2021 року взяла участь у дводенному онлайн-інтерактиві для освітніх експертів Чернігівської та Чернівецької областей за навчальним модулем "Недискримінаційний підхід як складова забезпечення внутрішньої системи якості освіти". Модуль викладали сертифіковані тренерки й експертки МОН України з антидискримінаційної експертизи освітнього контенту  громадської організації "ЕдКемп Україна" спільно з управлінням Державної служби якості освіти у Чернігівській області.

Учасники інтерактиву опрацювали основні аспекти, що необхідні у процесі оцінки якості освіти, а саме:

• нормативне підґрунтя та наявний в Україні досвід запровадження недискримінаційного підходу в освіті;
  • критерії виявлення дискримінації в освіті;
  • антидискримінаційна експертиза як інструмент підвищення якості освіти;
  • типові дискримінаційні практики у стилі педагогічної комунікації.

ОНЛАЙН-НАРАДА З ПИТАНЬ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО, ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА УЧНІВ

28 січня 2021 року спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Алла Прищеп взяла участь в онлайн-нараді з Управлінням державної служби якості освіти «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів: реалії, проблеми, перспективи».

Було підбивати підсумки роботи структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Чернігівської області щодо ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів: також учасники наради обговорили механізм обліку дітей, ділилися своїм досвідом роботи по даному напрямку.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради