21 січня 2021 року відбулися земельні торги ( у формі аукціону) з продажу права оренди земельної  ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності

Дата: 27.01.2021 14:00

21 січня 2021 року

відбулися земельні торги ( у формі аукціону)

з продажу права оренди земельної  ділянки

сільськогосподарського призначення комунальної власності

Організатор земельних торгів: Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області, код ЄДРПОУ 04412509

Виконавець земельних торгів: ПП «Десна-Експерт-М», код ЄДРПОУ 33111200

Номер лоту: лот № 1 (61084)

Місце розташування земельної ділянки : Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області (Андріївський старостинський округ, за межами населеного пункту)

Розмір земельної ділянки: 20,0000 га

Кадастровий номер земельної ділянки7425580300:03:000:5020

Цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Строк оренди: 49 років

Ціна  продажу права оренди земельної ділянки: 33 126,49 грн. орендної плати за один рік оренди.

Переможець торгів: ТОВ «Екосистема Плюс», код ЄДРПОУ 37632840

Додатково інформуємо:

Відповідно  до  п.3 ст. 137 Земельного кодексу виконавцем земельних торгів  на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політику у сфері земельних відносин розміщено  фотографічні зображення земельних  ділянок, копії документів та матеріалів на лот (http://torgy.land.gov.ua).

Відповідно до ст.139 Земельного кодексу України  організатор земельних торгів  не пізніше п’яти робочих днів після проведення торгів розміщує на офіційному веб- сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, відеозапис торгів і повідомлення про їх результати за кожним лотом (http://torgy.land.gov.ua).