Пленарне засідання третьої (позачергової) сесії селищної ради

Дата: 05.01.2021 14:14

Фото без опису5 січня 2021 року о 9.00 годині  відбулося  спільне засідання постійних комісій  Михайло-Коцюбинської селищної ради щодо розгляду питань порядку  денного третьої (позачергової) сесії селищної ради. На обговорення  було винесено  11 питань  порядку денного  та внесено додатково одне питання, розглянуті рекомендації постійних комісій.

Цього ж дня під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулося пленарне засідання  третьої (позачергової) сесії Михайло-Коцюбинської селищної ради. Було розглянуто 12 питань порядку денного, які потребували  нагального вирішення. У ході засідання  депутатами селищної ради прийнято позитивні рішення з усіх питань.