Михайло-Коцюбинська селищна рада вітає!

Дата: 31.12.2020 08:51

Фото без описуДорогі мої земляки! Шановні жителі Михайло-Коцюбинської громади!

Сьогодні ми перегортаємо чергову сторінку нашого життя. Озираючись у минуле, дивуємося, скільки всього довелося пережити і кожному з нас, і нашій громаді, й державі, й людству в цілому.

Ми входимо у 2021 рік трохи мудрішими, загартованішими, з міцним переконанням, що здатні витримувати непрості випробування. Ми зрозуміли, наскільки важливою є взаємна підтримка, яким цінним, але й крихким, буває людське життя.

Новорічні та Різдвяні свята – найулюбленіші, бо кожен із нас щиро вірить, що попереду на всіх чекають лише світлі та радісні дні, а наступний рік буде легшим за минулий. Щиро зичу, щоб так і було.

Нехай Різдвяна зірка, котра засяє над вашою оселею у Святвечір, дарує лише щастя, добробут, мир, злагоду й успіх. А в день світлого Різдва Христового оновиться все хороше й відійде все недобре. Та не варто покладатися лише на вищі сили, кожен із нас коваль свого щастя, а всі ми гуртом здатні зробити щасливою нашу велику громаду!

Зі святами, дорогі мої земляки! Будьте здорові, щасливі й заможні! З Новим роком і Різдвом Христовим!

Ніна ВОРОХ,

голова Михайло-Коцюбинської селищної ради