Нарада керівників закладів освіти

Дата: 28.12.2020 12:00

23 грудня 2020 року керівники закладів освіти Михайло-Коцюбинської громади зібралися на робочу офлайн-нараду, яка проводилася із дотриманням усіх протиепідемічних заходів. На розгляді - 12 питань.

Начальник відділу Лідія Гаєвська звернула увагу на ділове спілкування українською мовою в закладах освіти громади, на дотримання протиепідемічних заходів роботи шкіл в умовах карантину. Вона також привітала колег з Новорічними святами та побажала доброти, любові, наснаги в 2021 році.

Методист відділу Лариса Загрива особливу увагу приділила питанню підвищення кваліфікації педагогів в період атестації.

Методист відділу Тетяна Руденко ознайомила присутніх зновим Санітарним регламентом закладів освіти, який вступає в дію з 01.01.2021 року.

Новинки ЗНО-2021 та підсумки ЗНО-2020 - це питання озвучувала спеціаліст відділу Олена Маслова. Також привернула увагу керівників на важливість і актуальність створення Положення про внутрішнє забезпечення якості освіти в закладі.

За результатами наради керівники отримали відповідні доручення

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради