Участь в Онлайн-конференції

Дата: 28.12.2020 11:47

В обласній онлайн-конференції «Забезпечення якості освіти в умовах пандемії», яка була організована управлінням Державної служби якості освіти у Чернігівській області 22 грудня 2020 року, взяла участь Олена Маслова, спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

"Якість освіти залежить від об’єднання зусиль всіх учасників освітнього процесу"- зазначив в своєму виступі Юрій Вергун, директор Департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України.

Першочергові завдання системи освіти під час побудови ефективної моделі освітнього процесу окреслила Тетяна Маханькова, керівник Департаменту якості освіти Чернігівської області.

У ході онлайн-конференції керівники органів управління освітою в Чернігівській області презентували власний досвід організації освітнього процесу у закладах освіти під час Covid-19.

Анатолій Заліський, ректор Інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, розповів про основні методичні родзинки педагогічного складу Інституту щодо підвищення кваліфікації педагогів Чернігівщини з даного питання.